Restaurace Lotte

Slovo “restaurace” může nést tisíce významů. Možná tu zkušenost máte i vy. Na někerých místech rychle zaženete hlad, jinde se postarají o to, aby se vaše návštěva proměnila v lahodný zážitek.

My ve Villa Regenhart věříme v posvátnost okamžiků, strávených u výborného jídla. Víme, že máloco na světě se vyrovná momentům, kdy se svými blízkými usedáte ke stolu. K tomu rituálu patří nejen nasycení hladového žaludku, ale i pohlazení chuťových buněk a sounáležitost s těmi, se kterými sdílíte váš stůl.

Lobby Bar

Klidná atmosféra lázeňského města, praskající krb a sklenička dobrého vína v ruce. Výjimečný den v Jeseníku si žádá výjimečné zakončení. Užijte si chvíle, plné pohody, ve stylovém baru Villy Regenhart.

Ať už k posezení s přáteli či k zakončení dobré večeře, u nás z vašeho večera vytvoříme luxusní zážitek. Vysoký standard a váš komfort jsou pro nás na prvním místě. Barová kultura je pro nás alchymie a baví nás její objevování.

 

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu"