Relaxační bazén nabízí místo pro relaxaci a odpočinek

PŘEDSTAVTE SI VODNÍ RÁJ, KDE SE VŠECHNY VAŠE STAROSTI DOSLOVA ROZPLYNOU

Relaxační bazén Jeseník umístěný ve vile Regenhart nabízí našim klientům a návštěvníkům spoustu možností, jak příjemně relaxovat. Kromě plavání, si můžete užívat také masážní vodopád či odpočinkové římské lavice. Pohodlí i osvěžení je pro vás zaručeno.

Součástí relaxačního bazénu Jeseník je ale také relaxační místnost, která je separovaná. Zde můžete odpočívat na vyhřátých lehátkách a užívat si dokonalou pohodičku s přáteli nebo se svým partnerem. Prostory bazénu jsou příjemné, atraktivní a skvěle navazují na okolní přírodu.


sauna

Relaxační bazén

Užijte si blahodárné účinky průzračné vody. Nově zrekonstruovaný bazén je dobrou volbou pro váš sport i regeneraci. Bazén je vybavený masážním vodopádem, římskými lavicemi a obvodovými tryskami. Součástí je i klidová zóna s vyhřívanými lehátky a výhledem do zahrady.

Ceník wellness


sauna

Klidová zóna

Pro váš odpočinek u bazénu je přípravená klidová zóna s lehátky. Zaposlouchejte se do příjemné muziky nebo relaxujte pohledem do hotelové zahrady. Rádi vám zde na objednávku připravíme čerstvou ovocnou šťávu či bylinný detoxikační čaj.